نقشه ی مراکز خرید کوالالامپور

آخرین تورها

تورها

مراکز خرید کوالالامپور

Malaysia,Kuala Lumpur
(میانگین 0 از 1 رای)
  • place-img
  • place-img
  • place-img
  • place-img
  • place-img
  • place-img
  • place-img
  • place-img
  • place-img
place-imgplace-imgplace-imgplace-imgplace-imgplace-imgplace-imgplace-imgplace-img

مراکز خرید کوالالامپور

کوالالامپور شهریست که در آن انواع واقسام فروشگاهها به تعداد زیائ وجود دارند و به همین خاطر این شهر را به یکی از بهترین مراکز برای “خرید درمانی”تبدیل کرده است.بیشتر از 8 مرکز خرید را می توانید در مرکز شهر پیدا کنید و این در حالیست که در منطقه کِلانگ ولی که بیشتر از بیست دقیقه با مرکز شهر فاصله ندارد 12 مرکز خرید بزرگ واقع شده اند.در فهرستی که به شما معرفی می گردد،فروشگاههای بزرگ زنجیره ای ، مارکها و برندهای معروف،محصولات جنوب شرق آسیا،بوتیکهای محلی وبازرهای هفتگی عرضه شده اند .هر مرکز خرید در خود مجموعه ای از فروشگاههای مختلف و متفاوتی را دارد که موجب شده هر مرکز خریدی برای خودش حال و هوای خاصی داشته باشد که در نتیجه تجربه های متفاوتی از خرید در کوآلالامپور را برای شما به ارمغان می آورد.
خریداران متوجه می شوند که هر مرکز خریدی به نحو دلفریبی ، محصولات خود را با مارکهای معروف ومعتبر به روز می کند، از لیبلهایی مثل H&M تا برندهایی مانند Coach, Jimmy Choo و Agent Provocateur
و یک خبر خوب دیگر برای خریداران این است که مراکز تفریح وسرگرمی دیگری نیز در این مراکز خرید قرار دارند مانند سالن بولینگ،نبرد لیزری،مسابقات تیر وکمان و حتی پارکهای موضوعی سرپوشیده.

1-مرکز خرید پاویلیون(Pavilion Shopping Mall )


پاویلیون کوآلالامپور قبله مشتاقان خرید است .این مرکز خرید بزرگ در خیابان جلان بوکیت بینتانگ(Jalan Bukit Bintang)واقع شده است و در سال 2007 میلادی افتتاح شد. این مرکز خرید 3 قسمت اصلی دارد.یک بازار خرده فروشی، یک بلوک اداری و دو برج مسکونی. این مرکز خرید به روز ترین و زیباترین مرکز خرید کوآلالامپور است .برای ساخت آن از مقادیر فراوانی سنگ مرمر استفاده شده است .
مرکز خرید پاویلیون همانند معبدی بزرگ با ستونهای مدرن طراحی وساخته شده است.امکانات آن شامل رستورانهاومراکز خرده فروشی متعدد با برندها و مارکهای محلی و بین المللی می باشد.این مرکز خرید همه روز و همه ساعت هفته شلوغ است ، هفت طبقه و 6 بخش تجاری با اجناس مد روز و کاربردی و ردیفهایی طولانی از انواع بوتیکها را دارد.
در درب اصلی ورودی بزرگترین آب نمای کریستال موجود در مالزی به نام آب نمای کریستالی لیولی قرارداده شده است.می توانید سکه ای در آن بیندازید تا مانند داستانها آرزویتان بر آورده شود. سکه ها بعدا در امور خیریه مصرف خواهند شد.
مارکهای معروف ومعتبر اروپایی در این مرکز خرید در دسترس هستند. از امکانات دیگر آن رستورانهایی با غذاهای اروپایی، کره ای ، ژاپنی و محلی با قیمت مناسب و همچنین تلویزیونهایی با صفحه بزرگ می باشند. این تلویزیونها برنامه های زنده محلی و مسابقات فوتبال را پخش می کنند.یک پارک موضوعی سرپوشیده به نام بِرجایا تاین اسکوئر نیز در محل واقع است.
به خاطر آب وهوای شرجی کوآلالامپور ،مراکز خرید سرپوشیده از جمله مرکز خرید پاویلیون محبوب عموم مردم هستند.همچنین با سوار شدن بر چندین خط مونوریل مانند بوکیت بینتانگ یا راجا چولان به این مرکز خرید رسید.
ساعت بازدید:10 تا 22
• مکان: Right next to Grand Millennium Kuala Lumpur, across the street from JW Marriott and Starhill Gallery.
• آدرس: 168 Jalan Bukit Bintang, 55100
• تلفن: +603 2118 8833

2-مرکز خرید سوریا کِی ال سی سی(Suria KLCC Shopping Mall )


مرکز خرید سوریا کِی ال سی سی ، ساختمانی مجلل و 6 طبقه در پای برج دوقلو پتروناس در مرکز کوآلالامپور است.این مرکز خرید در سال 1999 میلادی افتتاح شد ودر ان زمان بزرگترین ومهمترین مرکز خرید مالزی محسوب می شد زیرا که فروشگاههای بسیار متنوع وفراوانی را عرضه کرد.
این مرکز خرید به خاطر آکوآریا ال سی سی و پتروساین نیز معروف است اولی یک آکواریوم برای نگهداری آبزیان اقیانوسی و دومی یک مرکز علمی است.همچنین دو مرکز مهم دیگر در این مرکز خرید واقع شده اند :
اولین سالن موسیقی مالزی و گالری هنری پتروناس.
این مرکز خرید نیز به پارک کِی ال سی سی و مرکز همایشات کوآلالامپور نزدیک است و در کنار آن یک خط ترانزیت سریع السیر واقع شده که رسیدن به این مرکز را آسان می نماید.
سطح مرکز خرید سوریا با سنگهای مرمر سبز با طرح های هندسی پوشانده شده و ازطریق نورگیرها،نور طبیعی وارد این فضا می شود.بعضی طبقات سقفهای بلند وقوسی با ستونهایی زیبا دارند بعضی هم سقفهای کوتاه بدون قوس اما در عین حال زیبا دارند.
سوریا کِی ال سی سی به سه بخش اصلی تقسیم می شود:بازار آمپانگ،بازار پارک و بازار جدید راملی. در این بازارها نیز مارکهای معروف ومعتبر جهانی عرضه می شوند.
درسالن مرکزی آن،رستورانها،فست فودهای زنجیره ای و بانکها واقع شده اند.در طبقه همکف فروشگاههایی با بهترین طراحی ها و در طبقه دوم بوتیکهای محلی قرار دارند.در طبقه سوم ، کالاهای مورد توجه نوجوانان و در طبقه چهارم رستورانهایی هستند برای کسانی که علاقه ای به خورد غذا در فود کورتها ندارند.
در انتهای قسمت جنوبی سوریا کِی ال سی سی بازار جدید راملی مال ساخته شده است که فروشگاههای تخصصی همچون
واقع شده اند.
در سالن اصلی پلی هست که آن را به آکوآریا کی ال سی سیBvalgari, Cartier, Chanel, Cole Haan, Tiffany & Co. and Versace
وتریدرز هتل متصل ساخته و انتهای دیگر آن به ایستگاه خط ترانزیت سریع السیر کی ال سی سی قرار دارد.
بیرون این مرکز خرید نیز همانند داخل ان جالب است. نوازندگان دوره گرد با گیتار وسازدهنی و تامبورین آواز می خوانند، مردم بر روی پله ها می نشینند و غذاهای خیابانی را می خورند و محصلان مدرسه برای گشت وگذار در پای برج جمع می شوند و رهگذران به دوربینها لبخند می زنند.
برای رفتن به این مرکز خرید خطوط ترانزیت سریع السیر در دسترس هستند. اگر هم می خواهید با خودرو بروید می توانید یکی از این سه جاده را در پیش بگیرید:
ساعات بازدید:10 تا 22
• آدرس: Jalan Ampang, Golden Triangle, Kuala Lumpur city centre, 50088
• تلفن: +603 2382 2828

3-مید ولی مگا مال(بازار بزرگ مگا مال) Mid Valley Megamall


مید ولی مگامال یک مجتمع تجاری عظیم است که مردم مالزی آن را بهترین مرکز خرید کشور می دانند که بین مرکز شهر کوآلالامپور و کلانگ ولی قرار گرفته است.در واقع یکی از بزرگترین پروژه های توسعه شهری در مالزی می باشد.مید ولی مگا مال یک مجتمع تجاری بسیار بزرگ بالغ بر 4.5 میلیون فوت مربع مشتمل بر بازار خرید،بلوک برج تجاری،30 دفتر رسمی و 2 هتل ( سیسیتل مید ولی با 646 اتاق و بولوارد هتل با 390 اتاق ) است. سازمان گردشگری مالزی در سال 2000میلادی این مرکز تجاری را به عنوان به بهترین مجتمع تجاری مالزی و FIABCI Malaysia مالزی در سال 2001 جایزه بهترین توسعه خرده فروشی را به این مرکز تجاری دادند.FIABCI مرکز تجاری مید ولی مگامال در سال 1999 افتتاح شد و در آن 430 فروشگاه در سطح 5 طبقه آن گسترده شده اند. Gardens Mall در ساختمانی جداگانه واقع شده است که فضایی شیکتر ولوکس تر دارد و بهترین مارکها و مدلها در ان عرضه می گردد که در سال 2007 افتتاح شد و از طریق یک پل و یک کریدور زیر زمینی به مید ولی مگا مال متصل می شود.طرحهای محلی در طبقه دوم قرار دارند . در گاردنز مال هم یک هتل پنج ستاره و آپارتمانهایی لوکس با خدمات کامل واقع شده اند.
از جمله دیگر امکانات مید ولی مگا مال ، یک مرکز کنفرانس به متراژ48300 فوت مربع،سینمای 18 سالنه و یک سالن بولینگ در طبقه پنجم هستند.به علاوه یک مرکز IT برای مشتاقان آن و یک فروشگاه بیرونی کتاب متعلق به شرکت ام.پی.اچ است که در نوع خود بزرگترین آن در کوآلالامپور می باشد.
در کنار این مرکز خرید ایستگاه خطوط حمل ونقل سریع اتوبوس نیز در دسترس می باشد.
ساعات بازدید:10 تا 22
• آدرس: Mid Valley City, Lingkaran Syed Putra, 59200 Kuala Lumpur
• تلفن: +603 2938 3333

4-مرکز خرید گاردنز: The Gardens Mall


گاردنز مال مرکز خرید گاردنز کوآلالامپور یک مرکز خرید لوکس واعیانی است که در آن همه نوع صنفی پوشش داده می شود. دراین مرکز خرید 6 طبقه تقریبا 200 فروشگاه مستقر شده اند از جمله بهترین طراحیهای مد دنیا،مارکهای معروف لباس و چند فروشگاه زنجیره ای که پیدا کردن هر وسیله ای که نیاز دارید را برای شما راحت می کنند و به حق می توان بر آن نام ” فروشگاه مقصد” را گذاشت که همه جور امکاناتی را به سهولت در دسترس خریدارن جدی کالا می گذارند.این مرکز خرید یکی از مهمترین مراکز خرید خرده فروشی کوآلالامپور است که طیف گسترده ای از کالاها را با قیمت مناسب در اختیار مشتریان قرار می دهد.
مرکز خرید گاردنز در 7 کیلومتری برج دوقلوی پتروناس واقع شده است.مساحت آن بالغ بر 9.7 هکتار بوده و در کنار آن یک مجتمع توسعه یافته با 4 برج قراردارد. یکی هتلی 5 ستاره،دو تای دیگر برج مسکونی و چهارمی هم مجتمعی اداری است .
مرکز خرید گاردنز یک سالن معمولی با رستورانها و اجناس و قیمتهای معمولی نیست.طراحی داخلی آن، کلاسیک وبسیارزیبا بوده و فضایی باز با رنگ قهوه ای وگیاهان سبز مصنوعی دارد.این مرکز در سال 2007 میلادی افتتاح شد.
در این مرکز،فروشگاههای شیک ژاپنی، آمریکایی ، انگلیسی و … قرار دارند.
در طبقه پایین تر هم کف هم انواع رستورانها عرضه کننده بهترین غذاهای غربی و ژاپنی هستند
از تماشای راهروی زیبای طبقه اول، بیرون از فضای اصلی مجتمع ، غافل نشوید.در طبقه پنجم هم سالنهای مجهز سینما و موسیقی قرارگرفته اند.سیستمهای مجهز حمل ونقل عمومی نیز شما تا نزدیکی اینجا می آورند.
ساعات بازدید:10 تا 22
• آدرس: Mid Valley City, 59200 Kuala Lumpur, Malaysia
• تلفن: +60 3-2297 0288

5-استار هیل گالری(Starhill Gallery):

گالری استار هیلاستارهیلز گالری یکی از آن جاهای مجللیست که شما جرئت نمی کنید تقریبا به هیچ چیزی دست بزنید: همه جا چراغانی شده، در پس زمینه فضا موسیقی ملایم جاز می پیچد و زمین فرش شده که هر گونه صدای ممکن پای شما را می گیرد ، فضا را شبیه یک مراسم بی نظیر فرش قرمز می کند.و این فضا زمانی تشدید می شود که دربانان خوش پوش شما را به فروشگاهها راهنمایی می کنند. حضور همیشگی آنها ، شما را وادار می کند نجوا کنان صحبت کنید. آن چنان که این محیط را برای شما به تجربه ای منحصر به فرد تبدیل می کند.
این مرکز خرید در منطقه بوکیت بینتانگ واقع شده است . استار هیل گالری در سال 1996 افتتاح شد.در ان بیش از 100 نوع مارک معتبر ساعت و جواهر کلاسک و چندین و چند مارک جدیدتر موجود هستند.در ابتدا یک شرکت سنگاپوری آن را بنا گذاشت اما چون سود آور نبود در سال 2004 تعطیل شد تا این که مجددا در سال 2005 به شکل امروزین خود افتتاح شد.
استار هیل گالری 7 طبق دارند که در طبقه همکف آن فضایی باز و هنری قرار گرفته و اطراف آن را کافه های شیک احاطه کرده اند.در طبقه اول مغازه های جواهرات و کالاهای لوکس است . در طبقه سوم باشگاه مجهز به سونا و استخر است با 93 اتاق درمان و درمانگرانی که بعضی از آنها جزو بهترینها در کوآلالامپور هستند.در طبقه زیرین همکف هم بهترین رستورانهای لوکس قرار دارند.
استار هیل گالری در مجاورت پاویلیون کوآلالامپور و در نزدیکی هتل JW Marriott Kuala Lumpur قرار گرفته است. فروشگاه بزرگ مواد آرایشی Sephora نیز در کنار آن است.
ساعات بازدید:10 تا 22
مکان:روبروی Pavilion KLجنب Fahrenheit.
• آدرس: 181, Jalan Bukit Bintang, 55100 Kuala Lumpur
• تلفن: +603 2782 3855

6-برجایا تایمز اسکوئر(Berjaya Times):


کوآلالامپور یک مرکز خرید بین المللی بندرگاهی است که فروشگاههای متنوع و گوناگونی در آن واقع شده اند.هر چند بوتیکهای زیادی به صورت پراکنده در مرکز شهر هستند اما به خاطر گرم وشرجی بودن هوا،جمعیت گردشگران بیشتر ترجیح می دهند برای خرید از بوتیکها به درون مراکز خرید بروند و از فضای باز وخنک آنها لذت ببرند. این مراکز خرید در منطقه بوکیت بینتانگ واقع شده است که در خود چندین مرکز خرید بزرگ ، چه قدیمی و گران قیمت مانند استار هیل گالری تا مراکز خرید جدیدی مانند Fahrenheit 88 را دارد.
برجایا تایمز اسکوئر یکی از همین مراکز بزرگ خرید است که دسترسی به آن آسان می باشد و به موازات جلان ایمبی قراردارد. این مجتمع فروشگاهی دو برج 48 طبقه دارد که در سال 2003 افتتاح شد . هر کدام از برجهای 203 متری آن شامل فروشگاههای خرده فروشی،رستورانها ومراکز تفریحی می باشند.
بر روی این مرکز خرید هتل 4 ستاره Berjaya Times Square قرار دارد با 650 اتاق،استخر،سالن ورزشی،باغهایی بر روی پشت بام و زمین اسکواش. در واقع این مجتمع تجاری 700 هزار متری هر چه را که بخواهید با هم دارد که در قلب شهر واقع شده است،بزرگترین ساختمان کوآلالامپور وهشتمین برج بلند دوقلو این شهر می باشد.و از نظر وسعت زیربنا مقام پنجم را در جهان داراست(با 7.5 میلیون فوت مربع). هر ماه سیلی از گردشگران به اینجا روانه می شوند.
در طبقه همکف رستورانهایی با غذاهای محلی وبین المللی ، در طبقه دهم سالنهای بزرگ ومجهز سینما واقع هستند . همچنین بزرگترین شهر بازی سرپوشیده موضوعی نیز در این مجتمع است.
ساعات بازدید:هر روز 10 تا 22
مکان:مقابل Melia Hotel و Amoda building .کنار ایستگاه Imbi Monorail
• آدرس: 1 Jalan Imbi, 55100 Kuala Lumpur, Malaysia
• تلفن: +603 2117 3111

7- سان وی پیرامید (Sunway Pyramid):


سان وی پیرامید یک مرکز خرید موضوعی دیدنی در Klang Valley است.که در Bandar Sunway, Subang Jaya واقع شده است و تنها مرکز خرید مالزیست که زمین اسکیت روی یخ دارد.سان وی پیرامید در سال 1997 میلادی افتتاح شد و یکی از بزرگترین مراکز خرید مالزی شناخته می شود.سان وی پیرامید یکی از پرجزییات ترین ساختمانها را در بین مراکز خرید دارد . تم و موضوع معماری آن، مصر باستان است و درابتدای درب ورودی آن مجسمه ابولهول ساخته و قرارداده شده است.طرح ساختمان اصلی مجتمع به شکل هرم است با نمای بیرونی هیروگلفی و چندین مجسمه فرعون در اطراف آن.
وسعت مجتمع1.7 میلیون هکتار مربع است و طراحی داخل آن تو در تو وپیچیده است، پس مراقب باشید درب ورودی را گم نکنید زیرا در غیر این صورت پیدا کردن مسیر بازگشت دشوار می شود برای این منظور در نظر داشته باشید که راه ورودی پارک موضوعی در تمام مسیر به سمت شمال کشیده می شود.اگر مرکز خرید Utama1(واقع در کوآلالامپور) را دیده باشید متوجه می شوید مسیرهای سان وی پیرامید بسیار به این مرکز خرید شبیه است وبنابراین می توانید به درستی مسیر یابی کنید.
فروشگاه به دو قسمت تقسیم می شود:جناح اصلی وجناح جدید( که به آنها هرم 2 و هرم P2 هم می گویند. تنها راه ورود اصلی همین است)
در قسمت قدیمی عمدتا بوتیکهای لباس مستقر هستند. در قسمت جدید که در سال 2007 افتتاح شد فروشگاههای بزرگ چند منظوره(department store) به علاوه کتابفروشیهای محبوب و مشهور و مغازه های خرده فروشی قرار دارند.
در طبقه همکف هم بازاری با تم مراکشی و در طبقه اول هم فروشگاههای عرضه کننده مدهای آسیایی و رستورانهایی با غذاهای آسیایی هستند.
در پایین ترین طبقه نیز زمین اسکیت روی یخ با رستورانهای کلاس بالا و فست فود فروشیهای معروف در اطراف زمین اسکیت قرار گرفته است.
در کنار سان وی پیرامید نیز هتل و استخر وسونا(Spa) و برج Sunway Pyramid Tower East نیز با پلی به آن متصل می شوند.از طریق خط اتوبوسرانی سریع السیر کوآلالامپور می توانید به این مرکز خرید بروید.
ساعات بازدید:10 تا 22
• آدرس: 3, Jalan PJS 11/15, Bandar Sunway, Petaling Jaya.
• تلفن: +604 7494 3000

8-مرکز خرید یوتاما (1 Utama Shopping Mall)


مرکز خرید یوتاما به عنوان محبوب ترین مرکز خرید در کِلانگ ولی(Klang Valley) شناخته می شود که یک بازار با کالاهایی گران قیمت است و در Bandar Utama واقع شده است.( یک منطقه حاشیه ای کوآلالامپور نزدیک Lebuhraya Damansara-Puchong). فاصله آن از مرکز کوآلالامپور 30 دقیقه(با خودرو) است و در آن 650 باب مغازه و چندین رستوران ومکان سرگرمی وتفریحی دارد.مساحت آن 5 میلیون فوت مربع و به 1U معروف است . این مرکز خرید دو جناح دارد:جناح قدیمی و جناح جدید.ب جناح قدیمی بازسازی و به آن مغازه هایی اضافه شده و شیک و پر زرق وبرق گردیده است. به طبقه سوم هم محوطه بازی و سرگرمی اضافه شده ( مانند جناح جدید).
در کنار این مرکز خرید هتل 5 ستاره One World و یکساختمان اداری هستند . مرکز خرید به دو قسمت تقسیم شده که با پلی به یکدیگر مرتبط می شوند.در قسمت قدیم مغازه های اجاره ای و در قسمت جدید عمدتا فروشگاههای وابسته به شرکتهای سنگاپوری هستند.
همچنین در قسمت قدیمی علاوه بر سوپرماکت رستورانهایی هستند که انواع غذاهای شرقی مانند سوشی و غربی مانند مرغ سوخاری ودونات را عرضه می کنند.
قسمت بازسازی شده قدیم، بسیار محبوب بوده وفضایی باز و دیدنی دارد که برای سرگرمی کودکان مناسب است.در قسمت جدید هم فروشگاههای موضوعی فراوانی هستند.البته در این قسمت بوتیکهایی هم هستند که اجناس مد روز را به قیمت مناسب عرضه می کنند.همچنین رستورانهایی متنوع از جمله با قیمت ارزان هم در قسمت جدید واقع شده اند.اگر رستورانهای باکلاس تر و گران قیمت تر هم می خواهید می توانید به قسمت قدیمی مراجعه کنید.
یکی دیگر از جاذبه های این مرکز خرید ، جنگل بارانیست که در مرکز آن قرار گرفته و اطراف آن را انواع کافه ها و رستورانها احاطه کرده اند. همراه با برکه ای در آن با پلی معلق بر روی آن و سرسبزی فراوان.
یک جاذبه دیدنی دیگر1U باغ Secret Gardenاست به ابعاد 30 هزار فوت مربع و بر پشت بام مرکز خرید واقع شده است که بزرگترین باغ در نوع خود در آسیای جنوب شرقی است.یک مکان دیدنی برای توریستها با بیش از 500 نوع گیاه بی نظیر.بیرون از اینجا هم انواع رستورانها وکافه ها هستند که برای شب نشینی مناسب ومفرح هستند.در طبقه سوم و چهارم مراکز تفریحی از جمله سینما و سالن بولینگ واقع شده اند.
از امکانات دیگر این مرکز خرید، وجود ویلچر، کالسکه کودک ، خرد کردن پول، اتاق مخصوصص مادر وکودک،منطقه وای – فای و… می باشد.
با ورود به بزرگراه the Lebuhraya Damansara-Puchong می توانید به این مکان دسترسی پیدا کنید از (Ikano Power Centre) نیز با خودرو 10 دقیقه تا این مرکزطول می کشد.
ساعات بازدید:10 تا 22
• آدرس: 1, Lebuh Bandar Utama, Bandar Utama City Centre, Bandar Utama, 47800 Petaling Jaya, Selangor Darul Ehsan
• تلفن: +603 7710 8118

9-بازار سانگِی وانگ/بوکیت بینتانگ(Sungei Wang/ Bukit Bintang Plaza)


این مرکز خرید 7 طبقه در سال 1977 افتتاح شد و یکی از شناخته شده ترین مراکز خرید کوآلالامپور است.محلی ها معتقدند که این بازار ارزان ترین جا برای خرید انواع و اقسام کالاهاست و گردشگران خارجی هم معتقدند اینجا توقفگاهی سهل الوصول در منطقه مثلث طلایی (Golden Triangle quadran) شهر است.
این مرکز خرید1.2 میلیون فوت هکتاری ، انواع و اقسام کالاها را به میزانی فراوان زیر یک سقف گرد آورده است.در وسط و طبقه پایین این مرکز، فضایی بزرگ برای اجراهای فراه شده است .در اطراف این محوطه بوتیکهای عرضه لباسهای داخلی (کشور مالزی) با طرحهای جوان پسندانه قرار دارند.علاوه بر این بوتیکها، فروشگاههای تخصصی مانند کامپیوتر وموبایل ولوازم جانبی آنها هم در اینجا واقع شده اند.
در طبقه همکف کیوسکهای فروش گوشیهای دستی و وسایل جانبی آنها هستند. از جمله کالاهای دیگر که در اینجا فروش می روند عبارتند از لباس، جواهرات،بازی و اسباب بازی،ساعت،کتاب، وسایل کاربردی زندگی و غیره . در طبقه سوم هم یک مرکز تاتو و مرکز IT هم قرار داده شده است.
مسیر یابی در این مرکز خرید آسان است . همچنین فروشگاههای فروش لباسهای زنانه در این مرکز مشغول به فعالیت می باشند.
رستورانهای این مرکز خرید، انواع غذاهای آسیایی، امریکایی،آفریقای جنوبی، چینی . از جمله غذاهای فست فود مک دونالد و KFC هستند.
البته در قسمتی از ساختمان کالاهایی با کیفیت معمولی به فروش می رسند.
در هر طبقه تلفن بانک وعابر بانک قرارداده شده است.علاوه بر لباسهای زنانه لباسهای کودک نیز در این مرکز به فروش می رسند.در نزدیکی این مرکز خرید، خط مونوریل واقع شده است.
ساعات بازدید:10 تا 22
• آدرس: Sungei Wang Plaza SWP Box No. 009, Jalan Bukit Bintang, 55100 Kuala Lumpur.

10- لو یات پلازا(Low Yat Plaza)


مرکز خرید لویات پلازاLow Yat Plaza که عموما به نام LYP یا Low Yat شناخته می شود،در مرکز شلوغ شهر کوآلالامپور واقع شده است.اینجا یک مرکز تخصصی IT و الکترونیک است و دقیقا در روبری مرکز خرید Berjaya Times Square قرار دارد.مرکز خرید لو یات پلازا یک مرکز خرید کلاس بالا با 12 طبقه است و بهترین مکان برای خرید ابزارآلات IT د الکترونیک شناخته می شود.
این مجتمع بین Sungei Wang Plaza و هتل Melia Hotel Kuala Lumpur قرار گرفته است. برندهایی که در فروشگاههای اینجا به فروش کی رسند برندهای معروفی مانند Toshiba, Nokia, Celcom, Sony, Digi, Microsoft, Dell, Maxis, Fotokem, HTC, Samsung, Nikon, Acer and Lenovo هستند .
قیمتها رقابتی بوده و می توانید چانه هم بزنید . بعضی فروشگاهها هم پرسنلی مهربان و خوش برخورد دارند که انواع تعمیرات کامپیوتری را انجام می دهند.
رستورانهای متنوع نیز در طبقه زیر همکف واقع شده اند.درنزدیکی این مرکز خرید ایستگاههای حمل ونقل عمومی از جمله مونوریل واقع شده اند.
ساعات بازدید:10 تا 22
مکان:پشت ساختمان Amoda،روبروی Berjaya Times Square و در کنار Bukit Bintang Plaza/Sungei Wang Plaza

• آدرس: No. 7 Jalan Bintang, Off Jalan Bukit Bintang, Bukit Bintang Central, 55100 Kuala Lumpur. Malaysia.
• تلفن: +603 2148 3651

هتلی پیدا نشد!

هیچ هتل قابل اقامتی برای این مکان پیدا نشد.

مقصد مرتبطی یافت نشد!

هیچ مقصد گردشگری مرتبط با این مکان پیدا نشد.

Travellers Word (1)

tour

"مراکز خرید کوالالامپور"
Tourist

Leave a Review

نوشتن نظر برای: مراکز خرید کوالالامپور

مکان های گردشگری پیشنهادی

آژانس گردشگری حبیبی