Map of بهترین مراکز خرید تسالونیکی

آخرین تورها

بهترین مراکز خرید تسالونیکی

Greece,Thessaloniki
(Average 0 of 1 Ratings)
  • place-img
  • place-img
  • place-img
  • place-img
  • place-img
  • place-img
  • place-img
place-imgplace-imgplace-imgplace-imgplace-imgplace-imgplace-img

بهترین مراکز خرید تسالونیکی

1-THESSALONIKI CITY CENTER SHOPPING DISTRICT (تسالونیکی سیتی سنتر)


منطقه خرید تسالونیکی در مرکز شهر
هر چه را که نیاز دارید می توانید در این منطقه خرید بیابید. کافیست که وارد این منطقه شده و در اطراف میدان آن بگردید.چهار خیابان اصلی این مرکز را شکل داده اند. نام این خیابانها از این قرارند: Egnatia st., Ethnikis Amynis st., Nikis Av. Venizelou stدر اینجا فروشگاههایی با برندهای معتبر بین المللی و نیز فروشگاههای مستقل محلی هستند که این فروشگاههای مستقل در بعضی مواقع سال ، حراج برگزار می کنند. همچنین فروشگاههای فروش مواد خوراکی با طمعهای لذیذ، در این منطقه خرید قرار دارند.
خیابان سیمیسکی (Tsimiski st.):این خیابان قطعا مهمترین قسمت این مرکز خرید است.شما می توانید در این خیابان معتبرترین ومشهورترین برندهای بین المللی را پیدا کنید. در این خیابان پنج مرکز خرید چند طبقه واقع هستند. در این مرکز خرید می توانید تعداد فراوانی فروشگاه،رستوران،کافه و گزینه های تفریحی را پیدا کنید.
خیابان آگیاس سوفیاس(Agias Sofias st):(عمود بر خیابان سیمیسکی): این خیابان به تازگی تبدیل به پیاده رو شده است و منظره بسیار زیبایی را به وجود آورده. شما می توانید دراین خیابان ، برندهای محلی را با کیفیت عالی و قیمت مناسب خریداری کنید.برای بودن در این خیابان وقت کافی بگذارید و در یکی از کافه های بسیاری که در اینجا قرار دارند، قهوه ای را در آرامش بنوشید .
وقتی به سمت پایین یعنی به سمت دریا حرکت کنید به خیابانهای میترو پولیس (Mitropoleos st) و پروکسه نو کورومیلا (Proxenou Koromila st) خواهید رسید (موازی خیابان سیمیسکی).قدم زدن در این خیابانها حس خرید را در شما زنده می کند. خیابان میتروپولیس مملو از مغازه های محلی و بوتیکهای کوچک با لباسهای مد روز هستند.، در حالی که درخیابان پروکسه نو کورومیلا، بوتیکهایی بسیار متنوع با انواع مارکهای معروف بین المللی هستند که البته هر چه به سمت دریا نزدیکتر شوید قیمت کالاهای این بوتیکها نیز بیشتر می شود.
اگر به دنبال حراجی ها و قیمتهای مناسب بودجه خود می گردید ، توصیه می کنیم به خیابان اگناتیا بروید
ساعات بازدید:
فروشگاههای برندهای بین المللی-فروشگاههای زنجیره ای:
دوشنبه تا جمعه: 9 تا 21
شنبه:9 تا 22
فروشگاههای مستقل-فروشگاههای محلی:
دوشنبه،چهارشنبه،شنبه: 9 تا 15
سه شنبه،پنج شنبه،جمعه: 9تا15 و 17:30 تا 21

2- دنیای مدیترانه (MEDITERRANEAN COSMOS) (مدیترانه کازموس)


این مرکز خرید در محوطه ای به مساحت 250000 متر مربع ساخته شده و یکی از بزرگترین مراکز خرید منطقه بالکان است.این مرکز خرید عرضه کننده صدها برند بین المللی مشهور و برندهای مستقل محلی می باشد. کافه ها، رستورانها،سینماها و مراکز تفریحی گوناگون برای خانواده ها از جمله دیگر امکانات این مرکز خرید است که خدمات خود را بهترین شکل ارائه می کنند.
• آدرس وتلفن:
o 11th km National Road
Thessaloniki-N.Moudania
57001 Thessaloniki – Greece
T +30 2310 489 571 F +30 2310 471 522
وبسایت: http://www.medcosmos.gr/en

ONE SALONICA OUTLET MALL .3 (وان سالونیکا اوتلت مال)


یک مقصد نهایی برای خرید که در آن برندهای مورد علاقه شما،فروشگاههای بین المللی لباس،کفش و متعلقات آن برای تمام اعضای خانواده و برای هر مناسبتی که در طول سال گاه تا 70% تخفیف می خورند.در مکانی با کلاس ودیدنی که تجربه بسیار شیرینی از خرید را برای شما به ارمغان می آورد.
ساعات بازدید:
فروشگاهها:
دوشنبه تا جمعه: 10 تا 21
شنبه:10 تا 20
فروشگاه Focus :
دوشنبه تا شنبه: 10 تا 24
فروشگاه Carrefour :
دوشنبه تا جمعه: 8 تا 21
شنبه:8 تا 20
آدرس:تسالونیکی، خیابان Gianitson
http://onesalonica.com/

MEGA OUTLET.4 (مگا اوتلت)


مرکز خریدی با 400 عنوان برند از Adidas و Puma تا Diesel و Calvin Klein با تخفیفهای واقعی و 850 قطعه فضای پارک خودرو و که دیدنش واقعا ایده خوبیست پس فرصت دیدن Outlet را از دست ندهید.مرکز خریدی با بهترین تخفیفها در منطقه بالکان.
ساعات بازدید:
دوشنبه تا جمعه: 10 تا 21
شنبه:10 تا 20
یکشنبه ها 11 تا 20
• آدرس: 43 Georgikis Scholis Av., Pylaia, Thessaloniki
• تلفن: Tel. +30 2310-365000, Fax +30 2310-474494
http://www.megaoutlet.gr/

5-مرکز خرید Plateia (پلاتیا)


(SHOPPING CENTER “PLATEIA)”
این مرکز خرید در خیابان سیمیسکی واقع شده است در کنار میدان Aristotelous (ارسطو) یعنی یکی از مرکزی ترین نقاط تسالونیکی . در این مرکز خرید مغازه ها و کافه ها و رستورانهای فراوانی به چشم می خورند و در کنار آن سالن بولینگ و سینما هم قرار دارند.که اینجا را محیطی عالی می سازند تا یک روز کامل را به گردش در بیرون بپردازید.

6-مرکز خرید APOLLONIA POLITIA (آپولونیا پولیتیا)


مرکز خرید APOLLONIA POLITIA را میتوان این گونه توصیف کرد:پادشاهی زیبایی، زیرا که در مرکز عظیم واقع در آن یعنی Hondos، می توانید هر نوع مواد و ابزار آرایشی را پیدا کنید وبه یاد داشته باشید که انواع و اقسام مارکهای معروف اینجا پیدا می شوند مانند Calvin Clein, Roberto Cavalli, Polo Ralph Lauren, D&G و غیره
تلفن: +30 2310 806000

7- مرکز خرید مقدونیه: Shopping Center “Macedonia”


مرکز-خرید-مقدونیه
این مرکز خرید در تقاطع Pylaia – Halkidiki واقع شده است، 35 فروشگاه،چند رستوران وکافه و مجموعه سینما های Ster ( مجموعه سینماهای یونانی) همگی در محوطه ای به مساحت 140هزار متر مربع واقع شده اند و فضای خالی پارکینگ آن به تعداد 1450 خودرو می باشد.
تلفن: +30 2310 499100

No Hotels Found.

Choose hotels from back-end to show in this section.

No Destinations Found.

Choose destinations from back-end to show in this section.

Travellers Word (1)

tour

"بهترین مراکز خرید تسالونیکی"
Tourist

Leave a Review

Write a Review about بهترین مراکز خرید تسالونیکی

Our Recommendations

آژانس گردشگری حبیبی